Виц за добро утро: Какво ядете в България?
- Какво ядете в България? - Кюфтета! - Какво е това? - Мляно месо с подправки! - Друго? - Кебапчета! - Това какво е? - Мляно месо с подправки! - Ясно, а друго? - Кърначета! - А това какво е? - Мляно месо с подправки!...