От германската железопътна компания „Дойче бан“ съобщиха, че са започнали да възобновяват железопътните превози, след като прекъсване в комуникационната система късно снощи спря движението на влаковете в цяла Германия, предаде ДПА.
Причината за прекъсването е установена и служителите на компанията работят по отстраняването на проблема, но от „Дйче бан“ не предоставиха подробности.
Очаква се тази сутрин движението на влаковете да започне да се нормализира, но също така се очакват големи закъснения.
Автор: Филип Данчев – Източник : https://bnr.bg/main/post/493839/doyche-ban-vazstanovyava-dvizhenieto-sled-spirane-na-vlakovete-v-tsyala-germaniya