Делян Добрев официално е подал заявление за прекратяване на
правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание,
съобщиха от пресцентъра на парламента. Документът е бил внесен днес.
Очаква се оставката му да бъде гласувана в пленарна зала
тази седмица.
Добрев обяви оттеглянето си от политиката и от НС в събота
на брифинг на партията в Раковски. Той се мотивира с необходимостта да се даде
път на младите.
Автор: Мария Филева – Източник : https://bnr.bg/main/post/493151/delyan-dobrev-e-depoziral-ostavkata-si-kato-deputat-v-narodnoto-sabranie