Интензивен дъжд, придружен със слаба градушка, падна над Лом
преди час.
Около 30 минути е валяло над Лом малко след 17.00 часа. В следствие на това има наводнени улици в ниската
част на града.
Служители от „Чистота“ оказват съдействие, където е
необходимо, обясниха от пресслужбата на Община Лом.
Дъждът е бил премесен със
слаба градушка с големината на грахово зърно, но няма нанесени поражения,
допълниха от Общината.
В останалата част на област Монтана на места преваля
краткотраен дъжд, придружен с гръмотевици.
Автор: Любо Андреев – кор. на БНР в Монтана – Източник : https://bnr.bg/main/post/493770/navodneniya-v-lom-sled-silen-dazhd