От понеделник, 14 февруари, всички ученици в столицата се връщат присъствено в клас. Това реши регионалният щаб, съобщи областният управител на София …
новини
От понеделник, 14 февруари, всички ученици в столицата се връщат присъствено в клас. Това реши регионалният щаб, съобщи областният управител на София …