Очаквам много по адекватни действия от страна на правителството. Квалификации и обиди никога не са продуктивни. Това, че подкрепяме правителството не …
новини
Очаквам много по адекватни действия от страна на правителството. Квалификации и обиди никога не са продуктивни. Това, че подкрепяме правителството не …